MAGDALENA

TWÓJ SPONSOR W ORIFLAME
czyli doświadczony konsultant,
który na Twoje życzenie będzie Ci pomagać i doradzać

Magdalena Olak

Witaj!

Mam na imię Magdalena i będzie mi bardzo miło Cię poznać!

Pracuję jako konsultant Oriflame już ponad 10 lat. Na początku byłam zainteresowana jedynie zakupem kosmetyków Oriflame (jestem alergiczką, więc potrzebuję dobrych, naturalnych kosmetyków - dlatego akurat ta firma), a że po rejestracji jest 20% taniej i można mieć dodatkowe bonusy tylko dlatego, że się kupuje osobiście, a nie przez konsultanta, więc zdecydowałam się na rejestrację. Jak wiemy, w miarę jedzenia apetyt rośnie, więc zaczęłam wykorzystywać pozostałe możliwości jakie oferuje Firma i tak doszłam do tego, że pomagam innym w ich zakupach, ale także w rozwoju osobistym i zawodowym z wykorzystaniem narzędzi Oriflame.

Jak już wiesz, kosmetyki Oriflame możesz mieć na dwa sposoby, albo kupujesz u konsultanta, albo osobiście przez Internet o 20% taniej. Jeśli osobiście, to też masz trzy opcje:

1) szukasz w okolicy konsultanta, który Cię zarejestruje (najczęściej to osoba niedoświadczona i słabo znająca kosmetyki),
2) rejestrujesz się na stronie www.orifalme.pl i otrzymujesz przypadkowego sponsora (nie wiesz z kim będziesz mieć do czynienia i trudno określić, czy będziesz mieć z niego pożytek),
3) rejestrujesz się na stronie działającego konsultanta, który oferuje największe doświadczenie i zaangażowanie (np. na tej stronie, która jest moją własnością) i dzięki temu możesz uzyskać profesjonalne porady i największą pomoc, zaczynając od składania zamówień, na tworzeniu własnego biznesu kończąc (oczywiście kiedy to ostatnie Cię interesuje).

Zarejestruj się już dziś, a poznamy się lepiej. Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 530 501 056 lub napisz, np. na Facebook'u: https://www.facebook.com/magdalena.olak.3

Więcej o mnie: TUTAJ i na Facebook'u

Rejestracja w Oriflame


Rejestracja jest całkowicie darmowa. Dane podawane w formularzu są pilnie strzeżone i nikomu nieudostępniane
Jeśli nie widzisz formularza odśwież stronę lub kliknij [TUTAJ]

Po rejestracji

Korzystaj z wielu ofert dostępnych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

Pierwsze kroki

Otrzymujesz od Oriflame 2 maile: pierwszy z prośbą o potwierdzenie swojego adresu e-mail, a drugi z danymi niezbednymi do zalogowania się na stronie Orflame. Od razu po rejestracji możesz:
∗ Składać zamówienia 
∗ Wziąć udział w Programie Witamy
∗ Korzystać z promocji przewidzianych tylko dla członków Klubu Oriflame.

Sponsor

To Twój prywatny opiekun i doradca. W ciągu 24 godzin otrzymujesz maila od swojego Sponsora z podstawowymi informacjami niezbędnymi na początku, oraz z prośbą o potwierdzenie adresu, na który ma zostać wysłany bezpłatny Pakiet Powitalny.

Pakiet Powitalny

Otrzymujesz pocztą Pakiet Powitalny: 2 aktualne Katalogi w formie papierowej (jeśli chcesz, możesz pokazać je znajomym i dzięki różnicy w cenie zarobić na własne kosmetyki), cennik z cenami dla Konsultantów, dokumenty niezbędne do otrzymania 14-dniowego odroczonego terminu płatności, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz - nie musisz płacić z góry za zamówienie, masz na to 2 tygodnie.