Oriflame - 3 mln sukcesów

Robert af Johnick

Oriflame została założona w 1967 r. w Szwecji przez dwóch braci Roberta i Jonasa af Johnick i ich przyjaciela. Teraz Oriflame jest obecna już w ponad 60 krajach i zrzesza w swoich szeregach ponad 3,6 mln konsultantów. Naszych Konsultantów łączy chęć bycia razem i pomagania sobie, bo naszymi wartościami jest Bycie Razem, Duch i Pasja. To dlatego, że razem osiągać cele jest łatwiej i dużo przyjemniej niż w pojedynkę. Poza tym kiedy ludzie razem pracują w przyjaznej atmosferze wyzwala się energia, która pomaga realizować pasję. W Polsce Oriflame jest już obecna ponad 20 lat. Posiadamy ponad 260 Biur Regionalnych oraz Filie i Oddziały w największych miastach Kraju. Ponad 40 lat doświadczenia, ponad stu naukowców i super nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju - Oriflame, to tylko niewielki fragment wiedzy na temat naszej firmy. Po 40 latach dynamicznego rozwoju jesteśmy największą firmą kosmetyczną sprzedaży bezpośredniej w Europie. To, oraz etyczne podejście do biznesu sprawia, że Oriflame jest stabilnym partnerem biznesowym, z którym można wiązać przyszłość.

Każdy Konsultant Oriflame jest sam sobie szefem - to Ty decydujesz, ile czasu chcesz nam poświęcić. Od Ciebie zależy, czy chcesz traktować współpracę z nami jako dodatkowe zajęcie, sposób na finansową niezależność, rozwój własnego biznesu, czy jedynie kupować kosmetyki niższych cenach. Oriflame do niczego Cię nie zmusza, tylko daje Ci możliwości do wykorzystania. Sprzedaż bezpośrednia daje możliwości Konsultantom oraz Klientom czerpania inspiracji od ludzi, których znają i ufają. Jest także wygodnym i niezawodnym sposobem na rozwój zawodowy i osobisty oraz poczucie przynależności do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu. Jako firma przyjazna naturze, rozumiemy, że wytwarzając nasze produkty powinniśmy czerpać inspiracje z bogatego świata roślin, starając się jednocześnie zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Jednak to człowiek jest naszym priorytetem. Najważniejszym produktem jaki ma do zaoferowania Klub Oriflame jest bardzo dobry plan marketingowy umożliwiający zbudowanie własnego biznesu od zera bez ryzykowania pieniędzy, a rejestrując się przez naszą stronę uzyskasz fachowe doradztwo i pomoc krok po kroku.

Zarabiaj pieniądze dzisiaj i spełniaj marzenia jutro

Od ponad 40 lat firma Oriflame nieprzerwanie czerpie inspiracje z fascynującego źródła, jakim jest mądrość natury. To w Szwecji, ojczyźnie Oriflame, gdzie nieskazitelnie piękna przyroda na każdym kroku zapiera dech w piersiach, narodziła się idea naturalnych kosmetyków - znaku rozpoznawczego naszej marki. Będąc z Oriflame, możesz zarabiać od pierwszego dnia, jednocześnie inwestując w siebie i swoją przyszłość.

Wyglądaj świetnie

Od lat łączymy najnowsze osiągnięcia nauki z tym, co najlepsze w naturze, dostarczając Ci produktów najwyższej jakości.

Zarabiaj pieniądze

Każdy Konsultant Oriflame jest sam sobie szefem - to Ty decydujesz, ile czasu chcesz nam poświęcić. Od Ciebie zależy, czy chcesz traktować współpracę z nami jako dodatkowe zajęcie, sposób na finansową niezależność czy jedynie kupować kosmetyki niższych cenach.

Baw się doskonale

Spotykasz ciekawych ludzi, zawierasz nowe przyjaźnie i zwiedzasz świat. Dzięki niskiej opłacie wpisowej, każdy ma szansę wstąpić w nasze progi. Dołącz do nas dzisiaj Rejestracja jest całkowicie gratis. Nic nie ryzykujesz, bo nie masz żadnych obowiązków. Masz za to fantastyczne możliwości do wykorzystania. Na początek otrzymasz od nas fantastyczny zestaw początkowy, który zawiera wszystko, czego możesz potrzebować na starcie. Earl Nightingale kiedyś powiedział:

"Nie pozwól obawie o to, ile zajmie osiągnięcie czegoś, przeszkodzić Ci w robieniu tego. Czas i tak upłynie, a możemy równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób."

Bycie razem, Duch i Pasja Bycie razem, Duch i Pasja są to trzy podstawowe wartości Oriflame. Budując naszą firmę na tych wartościach jesteśmy pewni, że odniesiemy sukces a zarazem sprawiamy że świat staje się lepszy. Bycie Razem Ludzie, którzy pracują razem i podzielają te same cele osiągają lepsze rezultaty. Motywują siebie wzajemnie oraz wiedzą, że wspólne działanie jest bardziej opłacalne i satysfakcjonujące niż dążenie do tego samotnie. Duch Ludzie z podejściem „mogę-osiągnę” posiadają postawę zwyciężania i nigdy się nie poddają. Są przygotowani i zaangażowani w to, co prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Pasja Zaangażowani i oddani ludzie mają moc, by zmienić świat. Kochają to co robią i wierzą w to. Wiedzą, że mogą coś zmienić.

Who's Online

Odwiedza nas jeden gość oraz 0 użytkowników.